+38(096) 217-58-34
+38(095) 40-55-659

ОФИЦИАЛЬНАЯ РЕГИСТРАЦИЯ ЭЙВОН

Эйвон Украина - благотворительность.

З радістю повідомляємо Вам про знакову і важливу подію в рамках благодійної програми «Разом проти раку молочної залози».

12 квітня компанія Avon разом з Благодійним Фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» урочисто вручила міні-гранти загальною сумою 625 000 гривень п’ятьом державним онкологічним диспансерам, які були відібрані з 11 медичних закладів, що аплікувалися до програми.

Надані гранти надають можливість медичним закладам придбати необхідні матеріали для проведення ранньої діагностики раку молочної залози на безоплатній основі та зробити скринінг доступнішим.

«Наша спільна мета – це сприяти поінформованості жінок про важливість регулярних оглядів молочних залоз та розвитку системи якісного медичного обслуговування. Доведено, що за умов ранньої діагностики та сучасного лікування 85% жінок мають шанс на одужання, а у майбутньому цей показник може збільшитися до 95%» – зазначила Карина Таковенко, Генеральний директор Avon, Україна та Грузія.

Збір благодійних коштів відбувається за рахунок продажів продукції «Рожева стрічка» у каталогах Avon і ми щиро дякуємо ВАМ за небайдужість та доброту, адже саме завдяки Вам існування програми є можливим. Ми разом щодня спільними зусиллями змінюємо життя жінок на краще.

За 16 років існування програми «Разом проти раку молочної залози» в Україні ми досягли визначних результатів:
Рожева стрічка

Програма діє в Україні з 2001 року;
За 16 років було зібрано понад 2 мільйона доларів;
10 онкодиспансерам було передано 16 одиниць сучасного діагностичного обладнання; За 5 сезонів «Школи сучасної мамографії» підвищення кваліфікації пройшли 182 вітчизняні рентгенологи;
Працює безкоштовна «гаряча» телефонна лінія 0 800 50 50 90 з метою підвищення поінформованість населення про проблему захворювання.

Долучайтеся до благодійної програми «Разом проти раку молочної залози», адже 100% прибутку від продажів товарів «Рожева стрічка» спрямовано на боротьбу з раком молочної залози в Україні: купівлю сучасного обладнання для лікарень, навчання лікарів та підтримку медичної гарячої лінії 0 800 50 50 90.

 

Здолай символічну дистанцію 3 км – та здобудь перемогу для усіх жінок.    

100% вашого стартового внеску буде перераховано на придбання мобільного мамографу, за допомогою якого діагностика раку молочної залози стане можливою у регіонах України.

Забіг #AvonPinkRUN організований в рамках глобальної благодійної програми “Рожева стрічка” від компанії Avon. На старт цієї дистанції виходять тільки жінки!

Якщо 8 жовтня ви не можете взяти участь у #AvonPinkRUN, але хочете зробити свій внесок у боротьбу з раком, завантажуйте спеціальний стікер, створений в рамках програми спільно з Viber. Придбати стікер можна у магазині з 28.08 за посиланням bit.ly/Avon-Viber. Ціна – 0,99 $.

У рамках програми усі бажаючі гості та учасники заходу зможуть пройти безкоштовне мамографічне обстеження у зоні компанії Avon та отримати консультацію лікаря мамолога.

Регистрация в Avon

 Прекрасное решение для мам

  в декретном отпуске!

 

Декретный отпуск может легко превратить успешную, сильную женщину в расслабленное существо, полностью ушедшее в заботу о ребенке и утратившее социальные навыки. Чтобы через три года после рождения ребенка вы не почувствовали себя «отставшей от жизни» и ни к чему не годной, займитесь тем, что вам нравится, и смело показывайте это внешнему миру. Приятное домашнее занятие даст не только чувство самореализации и прибавку к семейному бюджету, но и возможность общаться с людьми (именно общения больше всего не хватает молодым мамам).

 

БИЗНЕС ЛЕДИ И МАМА – КАК СОВМЕСТИТЬ ЭТИ ДВА СТАТУСА!

За двумя зайцами погонишься, ни одного не поймаешь – считают одни. А другие в это время прекрасно справляются и с бизнесом, и с ребёнком успевают. Как им это удаётся?

Современные женщины хотят быть востребованными и часто совмещают работу и заботу о ребёнке. В этом нет ничего плохого, особенно если и то, и другое получается у них хорошо. У Вас тоже возникла идея заняться бизнесом?

Не спешите отказываться от возможности! Регистрация Эйвон - прекрасное решение для мам в декретном отпуске.  

Avon Украина Новости

Прекрасная новость - теперь зарегистрироваться в компании Эйвон Украина можно покупателем с представительской скидкой! Для Вас, наши дорогие покупатели: скидки, подарки, акции, закрытые распродажи со скидкой косметики Эйвон 70%. Размещение заказа на ваше усмотрение, т.е. обязательных заказов нет и даже сумма заказа любая. Мы предлагаем подарки, которые вас обязательно порадуют. Присоединяйся сейчас! Заполняй простую анкету и выбирай аромат! В актуальном каталоге приз за первый заказ - шикарный аромат под названием "Удача". Женский или мужской, право выбора за вами.

 

 

Добро пожаловать

в мир красоты и позитива!!!

 

Купить Эйвон в Украине со скидкой 25%  и получить аромат в подарок!

Эйвон в Украине!